Ira'S Home II
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Γρήγορο check-in/ -out |
| Πισίνα Πισίνα στην ταράτσα | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Ira'S Home II Ρεσίφε με 1 υπνοδωμάτιο βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει σχεδόν 600 μέτρα από το Κρατικό Μουσείο Περναμπούκο. Το διαμέρισμα 31 τ.μ. Μπορεί να φιλοξενήσει έως 4 άτομα.
Το Μουσείο Embaixada de Pernambuco απέχει σχεδόν 3 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα, ενώ το Μουσείο Ανθρωπολογίας της Βορειοανατολικής Βραζιλίας βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο. Το διαμέρισμα Ira'S Home II απέχει μόλις 20 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης. Το κατάλυμα βρίσκεται περίπου 15 λεπτά με αυτοκίνητο από την Praça do Marco Zero.
Το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα για την άνεση σας. Επιπλέον, το μπάνιο διαθέτει μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει παροχές, όπως μικρή κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Ο πλησιέστερος σταθμός λεωφορείων Colegio Marista βρίσκεται σε απόσταση 450 μέτρων. Οι επισκέπτες μπορούν να κάνουν μια βουτιά στην πισίνα στην ταράτσα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Nossa Senhora do Carmo basilic3,1 χλμ.
- Πλατεία Δημοκρατίας2,8 χλμ.
- Government House2,7 χλμ.
- Σημείο Μηδέν3,5 χλμ.
- Culture House2,8 χλμ.
- Chifre Beach4,7 χλμ.
- Αθλητική Λέσχη Recife3,2 χλμ.
- Mirabilândia Park2 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Recife / ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Guararapes-Gilberto Freyre11 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Γρήγορο check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανελκυστήρας
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα στην ταράτσα
- Ρηχή πισίνα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια γνωστά αξιοθέατα υπάρχουν κοντά στο το διαμέρισμα Ira'S Home II;
Museu do Estado de Pernambuco καθώς και Igreja São José dos Manguinhos βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Ira'S Home II. - ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Ira'S Home II;
Θα χρειαστείτε 20 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Ira'S Home II στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Ira'S Home II;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Ira'S Home II αποτελεί 44$. - ❓
Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το διαμέρισμα Ira'S Home II;
Το το διαμέρισμα Ira'S Home II παρέχει ιδιωτική στάθμευση.